Sezona liganja se zahuktava i premda se već dobro love, nipošto nije svejedno što se nalazi na kraju vašeg sistema.
Upravo se zbog tog detalja pojedini lignjari vraćaju s par liganja, a neki s punim sićevima.
Ako ste eger i lovite skraja, skosavica mora letjeti daleko, imati idealan balans, i u povlačenju biti dovoljno provokativna da je lignja bez oklijevanja napadne.
Ukoliko lovite iz barke, peškafondo mora biti dovoljno težak i istovremeno dovoljno hidrodinamičan da omogućuje u svakom skosu novu provokaciju.
Ako pak lovite tataki tehnikom, nipošto nije svejedno kakav balans zauzimaju skosavice kad se umire jer je jedino ‘ukočeni’ položaj u ovoj tehnici lovan.
I premda se sve ovo može činiti kompliciranim, zapravo je sve jednostavno jer se sve ovo može naći na jednom mjestu, u zadarskoj Udici.
A skosavice koje potpisuje Geecrack rezultat su najnovije tehnologije koja objedinjuje sve najbolje karakteristike koje skosavica može imati.
Tako je model Geeckrack Ajisuke 60 sa svojim stabilizatorima i iznimno provokativnim dekorima definitivno novi favorit u lovu liganja iz barke. Osim zanimljivih dekora u ponudi su modeli koji svijetle klasičnim fluo efektom, ali i oni koji imaju Blue Glow kao i UV efekt. Na vama je samo da odaberete modele koji će vas, bez obzira što odaberete, vrlo ugodno iznenaditi.
Ove po svemu posebne skosavice imaju i teflonske krunice tako da se doslovno lijepe za prste.
Dakle, ako još uvijek dvojite, nemojte više, već se otputite u Udicu i odaberite skosavice Geeckrack Ajisuke 60 kojima ćete obradovati i sebe i ukućane, jer lignje baš svi vole.
Cijena ovih skosavica je 15,80 eura.

INFO:
Udica – Zadar
Tel. 023/305-398







